RÓŻANIEC 2022 Plan prowadzenia
Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej!
PROWADZENIE NABOŻEŃSTW RÓŻAŃCOWYCH W PAŹDZIERNIKU
Data | Dzień | Prowadzenie |
1 | SOBOTA | MARGARETKI |
2 | NIEDZIELA | KSIADZ |
3 | PONIEDZIAŁEK | KLASA 5 AB |
4 | WTOREK | KLASA 6 AB |
5 | ŚRODA | KLASA 7 |
6 | CZWARTEK | RÓŻA ŚW. J. CHRZCICIELA |
7 | PIĄTEK | DOMOWY KOŚCIÓŁ |
8 | SOBOTA | GRUPA „BARKA” |
9 | NIEDZIELA | KSIADZ |
10 | PONIEDZIAŁEK | RÓŻA ŚW. ANNY |
11 | WTOREK | RÓŻA ŚW. MAKSYMILIANA |
12 | ŚRODA | DOMOWY KOŚCIÓŁ |
13 | CZWARTEK | APOSTOLSTWO MIŁOSIERDZIA |
14 | PIĄTEK | RADA DUSZPASTERSKA |
15 | SOBOTA | RÓŻA ŚW. MONIKI |
16 | NIEDZIELA | KSIADZ |
17 | PONIEDZIAŁEK | KLASA 5 AB |
18 | WTOREK | KLASA 6 AB |
19 | ŚRODA | KLASA 8 AB |
20 | CZWARTEK | KLASA 3 AB |
21 | PIĄTEK | KLASA 4 AB |
22 | SOBOTA | RÓŻA ŚW. RITY |
23 | NIEDZIELA | KSIADZ |
24 | PONIEDZIAŁEK | RÓŻA ŚW. FAUSTYNY |
25 | WTOREK | KLASA 7 |
26 | ŚRODA | KLASA 6 AB |
27 | CZWARTEK | KLASA 8 AB |
28 | PIĄTEK | RÓŻA RODZIN DZIECI |
29 | SOBOTA | GRUPA CHARYTATYWNA |
30 | NIEDZIELA | KSIADZ |
31 | PONIEDZIAŁEK | RÓŻA ŚW. MAKSYMILIANA |
Do wspólnej modlitwy różańcowej prosimy rodziny:
SOBOTA – 01.10
CZWARTEK – 20.10
Ul. Św. Jana Kantego:1 – 72
Ul. Szkolnej: 6 – 15A
Ul. Wyspiańskiego: 1 – 35; z ul. Konopnickiej: 2 - 12
NIEDZIELA– 02.10
PIĄTEK – 21.10
Ul. P. Skargi: 3 – 43
Ul. Długosza: 1-16; z ul. Kołłątaja: 1 – 10
Ul. Graniczna: 2 – 62
PONIEDZIAŁEK – 03.10
SOBOTA – 22.10
Ul. Oświęcimska (parzyste): 2 – 110
Ul. Królowej Jadwigi: 19 – 31; z ul. Staszica: 3 – 19
WTOREK – 04.10
NIEDZIELA – 23.10
Ul. Prusa: 2 – 8;
Ul. Matejki: 1 – 50
Ul. Staszica: 21 – 55
ŚRODA – 05.10
PONIEDZIAŁEK – 24.10
Ul. Niemcewicza: 1 – 25
Ul. Rokicie: 1 – 21; z ul. Tuwima: 1 – 6; z ul. Pocztowej: 1,2
Ul. Dworska: 1 – 4; z ul. Moniuszki: 2 – 28
CZWARTEK – 06.10
WTOREK – 25.10
Ul. Reymonta: 1 – 17; z ul. Konarskiego: 1 – 17
Ul. Sienkiewicza: nr od 1 do 13; z ul. Fredry: nr od 1 do 12
Ul. Bielańska: 1 – 33; z ul. Krótkiej: 1 – 12
PIĄTEK – 07.10
ŚRODA – 26.10
Ul. Żeromskiego: 2 – 31
Ul. Słowackiego: 1 – 18; z ul. Kochanowskiego: 1 – 10
Ul. Paderewskiego: 5 – 32; z ul. Kiepury: 1 – 15
SOBOTA – 08.10
CZWARTEK – 27.10
Ul. Śniadeckiego: 2 – 6; z ul. Reja: 1 – 13 (!)
Ul. Dąbrowskiego: 2 – 38; z ul. Czarnieckiego: 1 – 9
Ul. Wieniawskiego: 2 – 10; z ul. Chopina: 1 – 15; z ul. Szymanowskiego: 1 – 19
NIEDZIELA – 09.10
PIĄTEK – 28.10
Ul. Kościuszki: 4 – 62; z ul. Maleckiej: 3 – 22
Ul. Batorego: 6 – 38
PONIEDZIAŁEK – 10.10
SOBOTA – 29.10
Ul. Sikorskiego: 4 – 50
Ul. Głowackiego: 3 – 9; z ul. Młyńskiej: 2 – 9
Ul. Batorego 41 – 60; Ul. Chrobrego: 2 – 30
WTOREK - 11 .10
NIEDZIELA – 30.10
Ul. M. Kolbego: 3 – 76(numery parzyste i nieparzyste)
Ul. Kazimierza Wielkiego: 1 – 9; z ul. Sobieskiego: 2 – 15
ŚRODA – 12.10
PONIEDZIAŁEK – 31.10
Ul. Wyspiańskiego: 1 – 35; z ul. Konopnickiej: 2 - 12
Ul. Graniczna: 2 – 62, ul. Św.Floriana: 1 – 20
CZWARTE – 13.10
Ul. Królowej Jadwigi: 19 – 31; z
Ul. Staszica: 3 – 55, ul. Św.Floriana: 48 – 77; z Ul. W. Jagiełły: 1 – 20
PIĄTEK – 14.10
Ul. Dworska: 1 – 4; z ul. Moniuszki: 2 – 28
Ul. Bielańska: 1 – 33; z ul. Krótkiej: 1 – 12
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 1 – 51
SOBOTA – 15.10
Ul. Paderewskiego: 5 – 32; z ul. Kiepury: 1 – 15
Ul. Wieniawskiego: 2 – 10; z ul. Chopina: 1 – 15; z Ul. Szymanowskiego: 1 – 19
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 53 – 83; z ul. Jagiellońskiej: 4 – 18; z
Ul. Jana Pawła II nr 6
NIEDZIELA – 16.10
Ul. Batorego: 6 – 60
Ul. Chrobrego: 2 – 30
PONIEDZIAŁEK – 17.10
Ul. Kazimierza Wielkiego: 1 – 9; z ul. Sobieskiego: 2 – 15
Ul. Św. Floriana: 1 – 20
WTOREK – 18.10
Ul. Św.Floriana: 21 – 77
Ul. W. Jagiełły: 1 – 20
ŚRODA – 19.10
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 1 – 83