Hej kolęda, kolęda…

7 stycznia w naszej parafii gościliśmy podczas Mszy św. kapelę góralską u’Ostomili.

Grupa młodych ludzi kochających muzykę, zarażona tą pasją przez Fundację Braci Golec, wyśpiewała w naszym kościele piękne kolędy i pastorałki.

Muzycy uświetnili Msze św. o godzinie 7.00, 9.00 i 11.00.

Prawdą wydaje się być twierdzenie, że muzyka i śpiew to najpiękniejsza modlitwa.

Ksiądz proboszcz Marek Duraj, który zaprosił kapelę, dziękując za koncert, życzył im wielu sukcesów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz usłyszymy ich kolędy i informacje o ich sukcesach.